راهنمای فروش محافظ و چندراهی برق

admin دسته‌بندی نشده

با افزایش استفاده از تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی تو زندگی روزمره، بغرنج نزول چندراهی برق جهت تغذیه مایه های متاخر و ابتکاری وارد، موضوعی است که درون زندگی همگی انسان ها حداقل چندین وهله اتفاق بی ریا است.

از طرفی دیگر تجهیزات و دستگاه های متنوع با توجه به اینکه توسط تولیدکنندگان مختلف در کشورهای متفاوتی تولید می شوند، دارای کانکتورها و اتصالات مختلفی هستند و کشف کردن تبدیل مفت کشور محل زندگی شخص کاربرد کننده نیز​، مشکل دیگری است که همه ما چندین مرحله آن را امتحان کرده ایم.

مشکل دیگری که امیدواریم که تا به حال آن را تجربه نکرده باشید، موضوع نوسانات جریان صاعقه شهری و حد و وصل شدن این جریان است. در صورتی که نوسانات ولتاژ برق از محدوده حلال بیشتر باشد یا اندازه و وصل های متوالی ائتلاف بیفتد، ممکن است مجبور باشید برای همیشه با مایه الکتریکی یا الکترونیکی مورد استفاده تان خداحافظی کنید.چندراهی و محافظ صاعقه دستگاهی است که می تواند شما را از تمامی این مشکلات رها کند.امکان اتصال چند مایه مختلف را در یک محل حاضر می کند.داخل صورتی که به درستی انتخاب شده باشد هرگز مشکل کانکتور نخواهید داشت.با توجه به وجود سیستم محافظتی در مقابل نوسانات ولتاژ خیالتان از بابت محافظت از برگ گران قیمت نظیر تلویزیون، لپ تاپ، تبلت و موبایل اسودگی خواهد وجود.

علاوه پهلو این با توجه به اینکه اینگونه تجهیزات امروزه درون عمر انسانها اهمیت فراوان یافته اند، تولیدکنندگان مختلفی تو صدد تولید تجهیزات خلاق و نوین بر آمده اند. برخی از خلاقیت ها در تولید این مشت از تجهیزات عبارتند از:

۱. مدل سازی ظاهری زیبا و ارزان محیط های مدرن یا کلاسیک

۲. مدل سازی انعطاف پذیر و استعداد تغییر لباس ظاهری در چندراهی

۳. امکان وحدت بوسیله شبکه های کامپیوتری بی سیم جهت کنترل و قطع و وصل کردن سیلان برقچرا باید از چندراهی و محافظ برق استفاده کنیم ؟

تو دیدن بگیرید در نگرش استعمال از تلویزیون در خانه، برای استفاده از تجهیزاتی که در به خشکی امدن تلویزیون استفاده می شوند همانند بلندگو، پخش کننده DVD، گیرنده دیجیتال تلویزیونی، دستگاه های Media Streaming مجبور باشید بخاطر استفاده یکی، دیگری را پیمانه کنید. خواه اینکه یک شب که در رویا ناز به ضابطه می برید به دلیل عارضه اتفاق غیر مترقبه ای داخل شبکه برق شهری و تغییر جدی ولتاژ برق، تمامی تجهیزات الکترونیکی مسکن دچار شاق شوند. صبح که از خواب برخواستید، هیچ کدام از برگ منزلتان نظیر تلویزیون، یخچال، مایکروفر، مودم ADSL و… قابل کاربرد نیستند.

محافظ و چندراهی برق می تواند شما را از همه این کابوس ها رهایی دهد.چه کسانی باید از محافظ و چندراهی صاعقه کاربرد کنند؟

اهمیت کارمایه الکتریکی را زمانی با تمام وجودتان عاطفه می کنید که معادل شود. یا زمانی که آشفته و سراسیمه بوسیله نگرش کارتان می رسید و باید در ناچیز از چند دقیقه به بانک تان هموار شوید و حساب بانکی تان را بررسی کنید و متوجه می شوید که طولانی اتصالات قبل از شما پر شده است و زمان حال بخاطر تامین برق مورد نیاز لپ تاپ تان دچار مشکل شده اید.

چنانچه شما یک انسان تمیز و مرتب هستید و از آشفتگی و به هم سبک سیم و کابل داخل منزل یا نگرش کارتان بر آشفته می شوید، اگر شما نیز همیشه کابوس نوسانات برق شهری آزاراتان می دهد و هر لحظه نگران هستید که مقدور است هنگام شارژ موبایل خواه تبلت تان، آن را از مشت بدهید.

اگر از بیع مبدل های مختلف برای آداپتور لپ تاپ، موبایل یا تبلت خسته شده اید.

اکنون دم آن است که دست به فقره شوید و این راهنمای خرید را تا انتها بخوانید و درون انتها برای خانه و محل کارتان محافظ و چندراهی برق کم قیمت را تهیه کنید.ملاحظات تهیه محافظ و چندراهی صاعقه

جهت تهیه محافظ و چندراهی برق ملاحظات مختلفی را باید در دید بگیرید. در صورتی که از این ملاحظات بی خبر باشید ممکن است امروز چندراهی تدارک کنید که پاسخگوی تمامی نیازهایتان نباشد. ملاحظاتی که در ادامه بوسیله آن رمز می شود همگی آن چیزی است که خلال تهیه محافظ و چندراهی صاعقه میبایست که در نظر بگیرید.۱. تعداد اتصالات همزمان تو محل کاربرد از محافظ و چندراهی برق

اولین موضوعی که میبایست درون نظر داشته باشید تعداد اتصالات همزمان در محل استفاده از محافظ و چندراهی برق است. به عنوان مثال من زمانی که پشت میز کارم می نشینم حداکثر به ۶ وحدت همزمان همچنین دارم. (لپ تاپ، موبایل، تبلت، مانیتور، قهوه ساز، شارژر هندزفری) این ها تجهیزاتی ست که در بهم خورده ترین ساعات کاری آنها را به برق وصل می کنم.

قبل از خرید، چند دقیقه در مورد این موضوع تفکر کنید . این کار باعث می شود که هرگز پس از ابتیاع چندراهی آرزو نکنید که ای کاش چندراهی ای با تعداد بیشتر اتصالات خریداری کرده بودید.۲. طول کابل چندراهی علت اتصال بوسیله پریز اصلی برق

نکته اتیه ای که درون تدارک چندراهی برق میبایست که در دید داشته باشید این است که محل گمارش چندراهی تا ورودی دیواری برق شهری چقدر فاصله دارد. چندراهی ها با کابل هایی با طول های متفاوت تولید می شوند: ۱.۲ متری، ۲ متری و ۵ متری.

بارها اشخاص مختلفی را دیده ام که به دنبال بلندتر کردن طول کابل واقعی چندراهی بوده اند. از ابتدا درست انتخاب کنید!۳. میزان جایی که دو شاخه ها یا اداپتور ها برای اتصال نیاز دارند

​آداپتورهای مختلف پیمانه های متفاوتی دارند، حتما برای شما همچنین تا به حال کثرت اتفاق افتاده که نتوانسته اید از آداپتور لپ تاپ و مودم ADSL داخل کنار هم استعمال کنید. داخل صورتی که تمامی دستگاه هایی که به چندراهی متصل می کنید آداپتورهای نسبتا ابهت دارند، میبایست که از فاتحه به فاصله محضر های چندراهی دقت کنید.

۴. محل نصب، جنس و طراحی چندراهی

پیش از این که چندراهی تمهید کنید محل نصب آن را فاحش کنید. چندراهی ها طراحی متفاوت جهت راندمان درون محیط های متفاوت دارند. مثلا برخی از چندراهی ها باریکه و زیبا جهت مصرف تو حجره پذیرائی خانه یا تو نگرش کار مدرن شما طراحی شده اند. این در حالی است که برخی دیگر از ظرافت بی بهره اند و برای کارکرد درون اتلیه طراحی شده اند.

داخل صورتی که دارای پسر کوچکی هستید، میبایست از چندراهی استفاده کنید که منافذ آن دارای محافظ باشد، تا کودک باریک بین نتواند اشیا را در منافذ چندراهی وارد کند.

چندراهی هایی که در رک برگ کامپیوتری انتصاب می شوند دارای تنه محکم تر هستند و قابلیت گمارش تو رک های میزان را دارند.

​​در شکل بلندی نمونه ای از یک چند تقسیم طراحی شده جهت نصب درون رک تجهیزات مخابراتی و کامپیوتری را مشاهده می کنید.۵. توان اتصال کابل USB

این روزها تجهیزاتی که از کابل های USB علت شارژ شدن استفاده می کنند کم نیستند. موبایل، تبلت، پاور بانک، سامان ریش تراش خواه اپی لیدی و… جزو تجهیزاتی هستند که با استفاده از پورت USB شارژ می شوند. تو صورتی که چندراهی برقی تفویض کنید که دارای پورت USB باشد می توانید از شر محموله و نقل آداپتور موبایل یا تبلت تان خلاص شوید. از طرفی بسیاری از تجهیزات دارای پورت های استاندارد هستند. مثلا این روزها تمامی تجهیزات اپل نظیر iPhone یا iPad با استفاده از کانکتور lightening شارژ می شوند. در این عارض شما با حمل یک کابل کوچک بین نگرش کار و منزل می توانید برگ متعددی را شارژ کنید.۶. اتصالات چندراهی برق

چندراهی های برق علت مصرف در کشورهای مختلف نقشه کشی و تولید می شوند. برخی توان کارکرد درون ایالات متحده و برخی دیگر نبوغ استعمال درون اروپا را دارند. برخی از چندراهی ها نیز با طراحی خلاقانه و خاص توان کارکرد با انواع دو شاخه ها یا سه گانه تقسیم ها را دارند. تو صورتی که که چندراهی مناسبی گزینش کنید می توانید از شر مبدل ها رهایی یابید.

داخل شکل والا برخی از استانداردها و قلمرو محل استفاده از آنها را مشاهده می کنید.

​همانطور که در لباس رفعت ملاحظه می کنید نوع کانکتور کشور عزیز ما ایران مانند کانکتور کشورهای آلمان و فرانسه است.۷. حراست از تجهیزات در مقابل نوسانات جریان برق

بسیاری از چندراهی ها ثانیه داشتن دیگر قابلیت هایی که ذکر شد دارای یک محافظ داخلی نیز هستند. این محافظ داخلی تو واقع از یک فیوز و یک متعادل کننده مسئله تشکیل شده است. متعادل کننده جریان زمانی که شدت نوسانات زیاد نباشد می تواند نوسانات را کنترل کرده و سیلان صاعقه خروجی را پایدار کند و فیوز نیز زمانی استعمال دارد که نوسانات متجاوز از حد تاب متعادل کننده باشد. دراین صورت فیوز می سوزد و مسئله صاعقه خروجی را پیمانه می بطی ء و به نوسانات اجازه آسیب رساندن به تجهیزات هموار به چندراهی را نمی دهد.۸. امکان باثبات و روبرو کردن پورت های چندراهی بوسیله صورت کلی خواه جداگانه​

چندراهی ها ممکن است مفتاح دنج و پدیدار شدن نداشته باشند ، یا یک کلید برای قطع سیلان تمامی خروجی ها به عارض همزمان و درون حالتی مطلوب نم برای هر یک از خروجی ها کلید مجزا ای علت پیمانه جریان صاعقه داشته باشند. با توجه به نیازتان باید از بین این سه گروه انتخاب کنید.

در هر رخساره بهتر است چندراهی گزینش کنید که حداقل امکان دنج و روشن کردن چندراهی را به رخ کلی داشته باشد. این مورد زمانی که نگرش کارتان را زین می کنید یا سفر می روید بیش راهگشا است و شما می توانید با فشردن یک مفتاح روانی برق خروجی چندراهی را قطع کنید.

در عین حال این روزها برخی از تولیدکنندگان خلاق امکان وحدت به چندراهی را از عادت شبکه Wi-Fi فراهم کرده اند که البته این مایه ها در بازار بسیار محدودند. در این صورت شما می توانید به صورت بی سیم ابزارهای خود را شارژ کنید.۹. محافظ تلفن و آنتن تلویزیون

برخی از چندراهی های صاعقه دارای درگاه ورودی و خروجی برای سیم تلفن و آنتن تلویزیون هم هستند.

شاید شما از این موضوع اطلاع نداشته باشید که سیم تلفن ورودی بوسیله منزل یا نگرش فقره شما نیز می تواند دچار نوسانات ولتاژ برق باشد.

به عنوان شهید ولتاژ برقی که روی سیم تلفن وجود دارد از نوع DC و حدود ۴۸ تا ۵۲ ولت است . بوسیله دلیلی قرین عارضه رعدوبرق کابل تلفن ورودی بوسیله ساختمان شما نیز می تواند حامل ولتاژ بالاتر از حد معیار باشد. این موضوع می تواند باعث از بین رفتن دستگاه تلفن شود. همچنین کابل آنتن تلویزیون یا ماهواره نیز می تواند به دلیلی همانند اصابت برق بوسیله آنتن حامل ولتاژ برق بیش از حد شود، در این قیافه اگر شما از محافظ استفاده نکرده باشید، ممکن است بر ماخذ میزان ولتاژ به تلویزیون یا گیرنده دیجیتال صدمات جبران ناپذیری وارد شود. این موضوع ممکن است از بین هر چند میلیون نفر برای یک نفر اتفاق بیفتد، اما شما می توانید طی معامله محافظ و چندراهی برق با صیقلی مابه التفاوت کمی خودتان را از زمره کسانی که امکان پذیر است بوسیله این بلا دچار شوند حذف کنید.​

​در عکس بالا نمونه ای از یک محافظ و چندراهی را ملاحظه می کنید که دارای پیشگاه های محافظتی از ورودی سیم تلفن و کابل آنتن تلویزیون است.این مطلب با همکاری وب سایت آرمانیکا تهیه شده است.تهیه شده درزومیت لینک مطلببیشتر بخوانید:کدام زبان پروگرام نویسی انرژی کمتری مصرف می کند؟ابررساناها چه زمانی کاربرد خواهند داشت؟دستگاه انعطاف پذیری که امواج وای فای را بوسیله برق تحول می کندمعرفی استارتاپ Screems؛ ایده انقلابی تولید برق پاکداستان برند: فیلیپس، بیش از یک صد نوآوری و ارزش آفرینی

شاید دوست داشته باشید:

حراج جای پا بنکسی با موضوع کلود مونه

بوسیله گزارش همشهری آنلاین، ایسنا به نقل از گاردین نوشت: این تابلو نقاشی که «مونه را نشانم بده» نام دارد در سال […]

دسته سرود تک نفره که اولین قطعه را برای شهدای ۱۷ شهریور خواند

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهربانی کتاب «برخیزید» مجموعه خاطرات شفاهی سید حمید شاهنگیان از آهنگسازان و مدیران […]

شناساندن برگزیدگان نهمین جشنواره مد و شکل فجر

به گزارش خبرگزاری مهر، نهمین جشنواره بین المللی مد و شکل فجر، سال گذشته از ۲۴ تا ۲۹ بهمن ماه […]