دانیل استیل چطور ۱۷۹ تاریخ تصنیف است؟

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش ایسنا به نقل از نشنال، «دانیل سبک»  که هرساله حدود هفت تاریخ مختلف عرضه می کند، با این روند ممکن است حتی  رکورد « استفن کینگ» را همچنین پشت سر بگذارد.

این نویسنده ۷۱ ساله که اخیرا کتابی با عنوان «توفیق اجباری» را اوایل همین ماه روانه راسته کرده است درون مصاحبه ای با مجله «گلامور» از روانی نویسندگی اش سخن می گوید.

این ادیب پرفروش که با اقتباس از فداکار از آثارش برنامه های تلویزیونی مختلفی باریک شده است و بسیاری از آن ها به ۴۰ زبان مختلف جهان برگردان شده اند، می گوید ۲۰ تا ۲۲ زمانه از ۲۴ شایسته کردن شبانه روز را به نویسندگی اختصاص می دهد!

«استیل» می افزاید: «راحت باشم یا زنده، کرسی ابری باشد یا آفتابی من بوسیله سراغ میز کارم می روم و کارم را ادا می دهم. گاهی اوقات تا طلوع آفتاب نوشتن یک تاریخ را تمام می کنم و تا پایان روز پروژه دیگری را آغاز می کنم.»

این سخن سنج که مام ۹ فرزند است، می گوید: «تا زمانی که به بخشی درمانده نشوم که روی زمین خوابم ببرد، بوسیله رخت خواب نمی روم. چنانچه بتوانم درون شبانه روز تنها چهار شایسته کردن بخوابم واقعا دلگشا شانس بوده ام.» 

«دانیل استیل» هنوز برای نگارش داستان هایش از ماشین تحریر مدل «المپیا ۱۹۴۶» استعمال می درنگ و داخل حجره خودش روی میزی که بوسیله شکل سه کتاب خودش ساخته شده است، می نویسد.

این سخن سنج که اولین داستان خود را در سن ۱۹ سالگی اتمام کرد، از شکلات خاله و قهوه بدون کافئین به عنوان مواردی که او را در یک روز کار کننده معاون می کنند، اشتهار می سرما.

این اطلاع نفوذ کردن بسیاری از کاربران فضای مجازی را همچنین برانگیخته است.

برخی از آثار «دانیل ریختگی» همچون «ملاقات های عاشقانه» ، «تصویری داخل آینه» ، «خاطرخواهی مجدد» ، « زویا» ، «بازی قدرت» ، «سال های شور و شیرین زندگی» ، «پرتو با هوش او» ، «پنج روز در پاریس»، « عشق نافرجام»، «سحر» ، « بیعت خاطرخواهی » و «دختری با چشمان آبی» به زبان فارسی ترجمه شده اند.

شاید دوست داشته باشید:

فیلم | شوخی زاک کینگ با کرونا | چهره ای با ۴۳ میلیون فالوئر

بوسیله گزارش همشهری آنلاین و به نقل از گاردین، جایی درون کالیفرنیای جنوبی و روزهای بور گذاری اجتماعی، طلوع خور […]

برندگان تمرین قرنطینه گالری گلستان اطلاع دادن شدند

به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از هنرآنلاین، این مشق که هشتم فروردین ۱۳۹۹ با نشر طلبیدن از سوی لیلی […]

اجرت ادبی «سینه دل دوکا» فرانسه برای «جویس کارول اوتس»

به گزارش همشهری آنلاین، ایسنا به نقل از اکونومیک تایمز نوشت: عطیه جهانی «سینه قلب دوکا»ی فرانسه که گران ترین کارمزد […]