وداع | کنسرت مجانی سراج در برج میلاد

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش مهر، مجتبی توسل مدیرعامل برج میلاد گفت : امسال برج میلاد به ضابطه هر ساله ویژه دستور کار هایی را برای ایام محرم و صفر در دید پژمان است که اجرای این سوگواره موسیقایی از آن جمله است.

وی با اشاره بوسیله اجرای ارکستر فیلارمونیک ولایت تهران توسط برج میلاد، افزود: کنسرت «وداع» به خوانندگی حسام الدین سراج و رهبری ارکستر توسط خداوندگار محمد میرزمانی داخل قالب برنامه سوگواره عاشورایی ۵ تا ۷ مهر به رخ مجانی بخاطر علاقه مندان داخل مرکز همایش های حصار میلاد برگزار می شود. در این سوگواره موسیقایی ۸ قطعه از اشعار عمان سامانی در رثای پیشگاه سیدالشهدا به خوانندگی حسام الدین سراج خواننده مطرح کشورمان اجرا می شود. ضمن اینکه قطعاتی همچنین به رخساره دکلمه درون تقریر حماسه عاشورا توسط وحید جلیلوند عمل خواهد شد.

توسل اقرار کرد: این برنامه با حضور گسترده سفرای کشورهای عضو اکو اجرا می شود؛ چرا که قرار است این کنسرت به عنوان علیه فرهنگی فاخر و بخاطر واگذاری پیام عاشورا بوسیله خارج از مرزهای ایران با مشارکت موسسه فرهنگی اکو، درون قالب دی وی دی هایی به کلمه های اردو، روسی و ترکی صادر شود.

علاقه مندان بوسیله جناب در برنامه می توانند پس از بازگشایی سامانه از قانون سامانه خرید بلیت بدون پرداخت هزینه جای خود را رزرو کنند.

شاید دوست داشته باشید:

راهنمای معامله یخچال فریزر

شاید بر بنیاد یک اصل کلی کنار این عقیده باشید که هرچقدر بیشتر هزینه کنید، دشت بهتری خریداری خواهید کرد؛ […]

راهنمای خرید محافظ و چندراهی صاعقه

با اضافه استفاده از تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی داخل زندگی روزمره، مشکل نزول چندراهی برق جهت تغذیه دستگاه های جدید […]

گشادن سازمان تمدن های اسلامی فرانسه با اثر ۲ هنرمند ایرانی

بوسیله گزارش ایسنا، اثر هنر مفهومی (کانسپچوال آرت) لیلا فرزانه و کامران افشار نادری بوسیله نام «درخت زندگی» با ابعاد […]