خواننده پاپ: برای پیروزی کنار کرونا در خانه بمانیم

admin دسته‌بندی نشده

همشهری آنلاین-حسن حسن زاده:کبیری درباره عمل بوسیله وصیت های بهداشتی پزشکان می گوید:« از همان روز نخست اعلام ادخال ویروس کرونا به سرزمین و توصیه پزشکان بوسیله ماندن داخل خانه، من و اعضای قوم ام به این توصیه ایفا کردیم. اگر هر شهروند با مراعات موارد بهداشتی سلامتی خویشتن را تضمین کند و خود را در موافق صلح و صفا دیگران مسئول بداند، عبور از این هیاهو فرمان محظور ازاله.»

این رامشگر مطرح کشورمان ادامه می دهد:«آنطور که پزشکان و پرستاران زحمتکش می گویند این ویروس به دلیل ویژگی خاصش که زمان زیادی روی اجسام باقی می ماند وضعیت انتقالش با لمس کردن مهیا شده و با همین سیاق غصه از فردی به بی همتا دیگر سرایت می کند. بنابراین اگر هر شهروند با رعایت موارد بهداشت ویژگی مسئولانه اقدام کند، زنجیره واگذاری این ویروس از بین می رود. این روزها همه ما باید خودمان را تو برابر اعضای خانواده، همسایه ها، هم محله ای ها و همشهریانمان مسئول بدانیم.»

وی می افزاید:«متأسفانه چند روزی است که درون فضای مجازی تصاویر ترافیک جاده های ورودی شمال ملک را می بینیم. اگرچه خوشبختانه حالا مبادی شهرهای شمالی بسته شده است اما از این گروه از هموطنانم گلایه دارم. این روزها باید بوسیله توصیه پزشکان و مسئولان ستاد مقابله با کرونا تکیه گاه کنیم و داخل خانه بمانیم.»

مسئولان از فروشگاه های محلی پشتیبانی کنند

کبیری که سال هاست در محله میرداماد عمر می کند پیشنهادهایی هم برای غم خیابان کوچک ای هایش دارد:« تنها تکریم نکات بهداشتی برای غلبه پیاده شدن کرونا کافی نیست. تا زمانی که ریسک ابتلا به ویروس حیات دارد همه باید در سبک زندگی روزمره مان تجدید نظر کنیم. این روزها من و اعضای خانواده ام در رو از ساختمان را به معامله مایحتاج منزل محدود کرده ایم. دراین باره غم باید نکاتی را رعایت کنیم. بهتر است تعداد دفعات فروش را کاهش دهیم و هر بار که برای بیع به فروشگاه می رویم مایحتاج چند روز را تهیه کنیم. این روزها باید هوای کسبه کوچه را داشته باشیم. بوسیله جز برخی اقلام که عزب داخل فروشگاه های زنجیره ای پیدا می شود، اقلام دیگر را از کاسبان کوچه تمهید کنیم. با این کار هم از پیشگاه درون اجتماعات شلوغ استنکاف می کنیم و خطر ابتلا بوسیله بیماری را کاهش می دهیم و هم داخل وضعیت اختصاص روزهای پایانی سال هوای کاسبان کوچه را هم داریم.»

او درباره ضرورت همدلی مردم در تهیه اقلام مورد نیاز منزل می گوید:« خوشبختانه هر کود که برای تمهید مواد غذایی و اقلام مورد احتیاج خانه بوسیله فروشگاه رجوع می کنیم هیچ کمبودی حیات ندارد. بهتر است همه ما با همدلی و آرامش تمام به کمیت احتیاج پا بر جا خودمان خرید کنیم تا با حفظ کردن این وضعیت از این روزهای متشنج عبور کنیم. با بود این برخی اقلام ضدعفونی کننده و مواد شوینده به مشقت درون فروشگاه های محلی یافت می شود. اگر مسئولان تو این مرزوبوم فروشگاه های محلی را پشتیبانی کنند از سفرهای غیرضروری داخل شهری جلوگیری می شود و مهمتر از آن بی تابی و نگرانی مردم هم کاهش می یابد.»

شاید دوست داشته باشید:

دسته سرود تک نفره که اولین قطعه را برای شهدای ۱۷ شهریور خواند

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهربانی کتاب «برخیزید» مجموعه خاطرات شفاهی سید حمید شاهنگیان از آهنگسازان و مدیران […]

شناساندن برگزیدگان نهمین جشنواره مد و شکل فجر

به گزارش خبرگزاری مهر، نهمین جشنواره بین المللی مد و شکل فجر، سال گذشته از ۲۴ تا ۲۹ بهمن ماه […]

دارندگان نشان منصب یک هنری، هنرکارت دریافت می کنند

به گزارش همشهری آنلاین، به نقل از جعبه اعتباری هنر، سیدحسین سیدزاده با اطلاع دادن این خبر گفت: با توجه […]