کرونا، کسب و فرمان درون نمایشگاه های هنری را رونق داد

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین، بهنام کامرانی، هنرمند هنرهای تصویری و مدرس دانشگاه که کیوریتوری برخی از نمایشگاه های هنری را نیز بر عهده دارد، درون گفت وگو با ایسنا درباره تاثیر تعطیلی گالری ها به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونابر اقتصاد هنر می گوید: باید پسند کرد که فعلا درون شرایط اختصاص ای قرار داریم. در این میان هنرمندان و گالری داران ضمن تحمل شرایط، باید از فضای مجازی برای عرضه آثار هنری نهایت مصرف را داشته باشند. طبیعتا بخاطر عرضه و فروش آثار هنری گالری ها می توانند وضع کارهای بهتری داشته باشند و شرایط بهتری را فراهم کنند.

او با تاکید بر اینکه تعطیلی دستور کار های هنری می تواند فرصت انعام برای بازاندیشی داخل حکم هنرمندان و گالری ها باشد، اعتراف می کند: هنر در اغلب مواقع هموار مولد بوده است و در این وضعیت هم می تواند بوسیله حکم خود ادامه دهد؛ همانگونه که خیلی از هنرمندان از شرایط فعلی برای خلق اثر استفاده می کنند. گالری ها نیز می توانند ضمن برگزاری حراج های آنلاین برای زنده نگه داشتن اقتصاد هنر، روی فعالیت هایی که داشتند و می توانند در سال متاخر داشته باشد، بازاندیشی نرم.

کامرانی درباره ایکه آیا گالری ها ظرفیت های لازم برای فروش آنلاین را دارند نیز می گوید: برخی از گالری هایی که خرید آنلاین داشتند با درون نظر شهود اینکه قیمت ها رفعت نبوده است، توانستند ابتیاع انعام داشته باشند و برخی از خریداران نیز از این شرایط استقبال کردند. به هر حال این رویکرد دستیار می کند تا در وضعیت عادی نیز گالری ها از فضای رمزی بخاطر فروش آثارشان یکروز بگیرند.
 

شاید دوست داشته باشید:

فیلم | شوخی زاک کینگ با کرونا | چهره ای با ۴۳ میلیون فالوئر

بوسیله گزارش همشهری آنلاین و به نقل از گاردین، جایی درون کالیفرنیای جنوبی و روزهای بور گذاری اجتماعی، طلوع خور […]

برندگان تمرین قرنطینه گالری گلستان اطلاع دادن شدند

به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از هنرآنلاین، این مشق که هشتم فروردین ۱۳۹۹ با نشر طلبیدن از سوی لیلی […]

اجرت ادبی «سینه دل دوکا» فرانسه برای «جویس کارول اوتس»

به گزارش همشهری آنلاین، ایسنا به نقل از اکونومیک تایمز نوشت: عطیه جهانی «سینه قلب دوکا»ی فرانسه که گران ترین کارمزد […]