میزبانی حصه کودک و نوجوان جشنواره تئاتر پایداری از آثار ۲ سال اخیر

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی جشنواره، ناصر آویژه مدیر مقدر شدن کودک و نوجوان هفدهمین جشنواره تئاتر مقاومت از اجابت آثار موفق این حوزه در ۲ سال گذشته خبر قسط و افزود: هنرمندانی که طی سال های ۹۷ و ۹۸ تو حوزه تماشاخانه کودک و نوجوان با موضوع مقاومت و دفاع مقدس پی تولید کرده و اجرای اشتراکی داشته اند تا سرانجام مردادماه فرصت دارند دی وی دی آثار خود را بوسیله دبیرخانه جشنواره به نشانی تهران، خیابان شهید احمد قیصر (بخارست) برزن هشتم، پلاک ۱۶، طبقه ۶ ارسال کنند.

وی درباره چونی آثار ارسال شده گفت: میزان استقبال از این حصه قابل پذیرش بوده و تاکنون تماشاچی دریافت آثار نیکوکاری با موضوع انقلاب، دفاع مقدس و مقاومت بوده ایم.

آویژه با اقرار اینکه موضوعات متنوع و گسترده ای در فراخوان این جشنواره پیش دماغ شده است، اعتراف کرد:  مجددا از هنرمندان این عرصه که با تمام قابلیت و با قلم و خاطر و اندیشه تو پی ساختن نسلی پرشور و توانمند برای ایران اسلامی هستند، طلبیدن می کنم که داخل قیافه تمایل، آثار خود را تا ۳۱ مردادماه ۹۹ به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

هفدهمین جشنواره سراسری تماشاخانه ایستادگی به همت هم گذاری تماشاخانه انقلاب و دفاع مقدس مبنا فرهنگی روایت فتح و با دبیری حمید نیلی، آذرماه سال سیال برگزار خواهد شد.

شاید دوست داشته باشید:

دسته سرود تک نفره که اولین قطعه را برای شهدای ۱۷ شهریور خواند

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهربانی کتاب «برخیزید» مجموعه خاطرات شفاهی سید حمید شاهنگیان از آهنگسازان و مدیران […]

شناساندن برگزیدگان نهمین جشنواره مد و شکل فجر

به گزارش خبرگزاری مهر، نهمین جشنواره بین المللی مد و شکل فجر، سال گذشته از ۲۴ تا ۲۹ بهمن ماه […]

دارندگان نشان منصب یک هنری، هنرکارت دریافت می کنند

به گزارش همشهری آنلاین، به نقل از جعبه اعتباری هنر، سیدحسین سیدزاده با اطلاع دادن این خبر گفت: با توجه […]