شاهکاری که در ساختمان اداری کشف شد

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین، ایسنا به نقل از گاردین نوشت: تابلوی نقاشی که دهه های متوالی پیاده شدن روی دیوارهای یکی از مسکن شهرداری واقع داخل بروکسل آویخته شده حیات بوسیله عنوان یکی از آثار اصل جیکوب جورانز نقاش مشهور فلاندری شناسایی شد.

کارشناسان با معاون روش های مختلف دریافتند این تابلو نقاشی یکی از قدیمی ترین مقیاس نقاشی های «خانواده مقدس» اثر جوردانز است. قدمت این نقاشی به اوایل صد هفدهم میلادی بازمی گردد و پس از اتمام پروژه مرمت، سال آینده درون ارسی هنرهای زیبای بروکسل بوسیله نمایش گذاشته خواهد شد.

این اکتشاف باورنکردنی به همت موسسه سلطنتی اتیکت و میراث بلژیک و معاون چند تنه از کارشناسان بین المللی عارض محزون است. این تابلو نقاشی که پیش تر از آن به عنوان یک اثر کپی شده یاد می شد از دهه ۶۰ میلادی در یکی از مسکن های اداری قریه بروکسل قرار داشت.

جوردانز که یکی از نقاشان بزرگ فلاندری و همزمان با پل روبنس بود، این اثر را تو فاصله سال های ۱۶۱۷ تا ۱۶۱۸ زمانی که فقط ۲۵ سال داشت، خلق کردن کرده است. جوردانز سه گانه نقاشی مشابه دیگر را خلق کرده بود که یکی از آن ها در مجموعه موزه متروپولیتن نیویورک نگهداری می شود.

شاید دوست داشته باشید:

راه یابی ۸۷۰ پی بوسیله مرحله نهایی داوری هنرهای تجسمی فجر

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط اشتراکی سیزدهمین مهمانی هنرهای تجسمی فجر، کود انتخاب آثار تو مؤسسه هنرهای […]

بازگشایی تالار های هنری در شهرهای زرد و آبی | آخرین شرایط جشنواره ها

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر،سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شنبه شب ۲۰ دی ماه تو […]

کانن R5 پرفروش ترین دوربین ماه پایانی سال ۲۰۲۰ شد

ASGHAASGHAASGHAمپOOOONOOOONOOOON کمرا (MapCamera)، یکی از خرده فروشی های برتر ژاپن تو مرزوبوم ی دوربین، بوسیله تازگی فهرست ۱۰ دوربین برتر […]